Rozhodně uvítám, když si uděláte v dnešním uspěchaném světě trochu času, zastavíte se osobně a vše na místě probereme a vyzkoušíme.

Balení a posílání zboží vyžaduje poměrně dost času a energie, navíc dost často zákazník zjistí až na místě, co vlastně opravdu potřebuje a chce. Nepatřím mezi ty, kteří Vám budou tvrdit, jak hrozně super jste si vybrali a přitom bych netušil, k čemu a co vlastně hledáte. Dost se vyptávám, nabízím možná řešení a varianty - byť některá třeba lze zrealizovat až přístě -  a možná jako bonus i trochu vlastních zkušeností.

Pokud si vyberete z aktuálně vystavených položek na e-shopu, můžete zboží rovnou objednat. Následně se s Vámi spojím a domluvíme se na způsobu platby a odběru nebo dopravě.

Platit můžete při převzetí v hotovosti, bankovním převodem v CZK nebo EUR, případně platební kartou on-line.

Všechno nabízené zboží je možné dopravit až k Vám.

a) standardním balíkem prostřednictvím kurýrní služby - balíky balím poměrně pečlivě do vícevrstvých pevných krabic s výplňovým materiálem tak, aby nedošlo i při neopatrné manipulaci k poškození - totéž platí i pro gramofony - tam je balení náročnější, navíc všechny demontovatelné součásti jsou zabaleny mimo gramofon - tzn.  po vybalení je nutné sestavení a nastavení ( případně poradím po telefonu)

b) v případě větších a těžších položek nebo celých sestav vč. skříněk a reprosoustav používám paletovou službu Geis - tady je třeba počítat s tím, že paleta je doručena velkým nákladním vozidlem a bude složena na místě vykládky vcelku.

c) po dohodě mohu zboží doručit osobně a pomoci se zapojením

 

https://www.classicsoundaudio.com/440242300/category/1273613/e-shop

 

Na dobírku zboží zásadně nezasílám, pokud se rozhodnete pro nákup a zaslání zboží, je třeba zaplatit předem.