POZOR - Nová adresa e-shopu.

S radostí na Vás čekáme na www.csaudio.cz .

Vítejte na stránkách ClassicsoundAudio, kde najdete pouze kvalitní, zachovalou a funkční audiotechniku nejčastěji z let 1975-1995.

Jedna z věcí, kterou se odlišuji od většiny ostatních prodejců je to, že veškeré zboží prochází kontrolou, důkladným testem funkčnosti a často i náročnějším předprodejním servisem, pokud jsou zjištěny sebemenší nedostatky nebo závady. A to proto, aby novému majiteli přinášelo radost a potěšení a ne starosti a zklamání z projevujících se nedostatků a závad. Jistým předpokladem, že Vy budete spokojeni a já budu mít klid, je už ten fakt, že vše, co nabízím k prodeji pochází přímo od předchozích majitelů v 99% z Německa. Opravdu jsem zatím neobjevil smysl v tom, proč nakupovat už jednou vyhozené zboží ze sběrných dvorů nebo stejně pochybného původu a kvality z různých burz.

V sekci "aktuální nabídka" najdete jednotlivé komponenty i sestavy, ale pokud se v oblasti audiotechniky moc neorientujete nebo nemáte ještě uplně jasnou představu o tom, co si pořídit, neváhejte mě kontaktovat a vaše požadavky a představy můžeme projít společně a dát dohromady něco, co Vám bude vyhovovat.

Mým cílem není nejnižší cena za každou cenu, ale maximální kvalita, služby na vysoké úrovni a nadšený a spokojený zákazník.

Kromě práva a povinností vyplývající ze zákonné lhůty pro vadné plnění při nákupu použitého zboží 12 ti měsíců nabízím i nad tento rámec servisní podporu a pomoc, pokud by byla potřeba.

Navíc na všechna zařízení poskytuji nadstandardní 3 měsíční garanci funkčnosti od data nákupu. Výběrem nabízeného zboží se zaměřuji se na kvalitní, osvědčené a dostupné hifi komponenty, na které se i dnes dají obstarat potřebné náhradní díly a přislušenství, problematicky servisovatelné komponenty a novější zařízení, u kterých je servis prakticky nemožný, právě z tohoto důvodu nenabízím.

Mezi nejvíce zastoupené značky patří Technics, Onkyo, Denon, Yamaha, Pioneer, Fisher, Hitachi, Toshiba, Nordmende, Telefunken, Grundig, Philips, Dual, Saba, Canton, Heco, Quadral, T+A, Arcus, ATL HD.

V případě zájmu je možné zajistit konkrétní model na objednávku.

Preferuju osobní setkání  a výběr, pokud to není možné, je možnost zboží dopravit, případně i zprovoznit.

Těším se na Váš zájem, setkání a skvělý poslech.